KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218040
nr 1521 8040
Carl Månsson
(1892-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 50x70cm, oramad
Carl Månsson, svensk målare född i Lund 1892, död 1976.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:43:17
100 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)